Спеціальні потреби

44% американців занепокоєні спадом економіки США


Вперше з часу коли у США розпочалась виборча кампанія 2008, більшість американців переймаються власною економікою більше, аніж проблемами Іраку. Згідго з останнім опитуванням 44% американців назвали спад економіки найважливішою проблемо. Лише 37% згідно з опитуванням АВС поставили на перший план війну в Іраку.

Нестабільність біржових ринків, стрімке зростання цін на нафту та падіння ринку нерухомості примушують американців у цей святковий сезон перейматися економічними проблемами. Згідно з опитуваннями, вперше за кілька останніх років питання економіки більш важливіше для виборців, ніж проблеми в Іраку. Претенденти на президентське крісло намагаються відповідати настроям населення., кажучи, що економіка все більше і більше виходить на перший план

Люди, які ризикують втратити свої помешкання, чи вимушені платити більше за пальне, уже відчувають економічні проблеми. Вони бачать, що зросли виплати їхніх кредитів і починають задумуватися над тим, як витрачають гроші.

Лише 28% опитаних американців сказали, що економіка країни у доброму стані, це найнижчий відсоток за останні чотири роки. Це не та новина яку б хотіли почути продавці за десять днів до Різдва.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG