Спеціальні потреби

Уряд знову обговорив проблему зростання цін на продукти


“Ніхто з вас не написав і не сказав, що в жовтні на 20% знизилися ціни на капусту. Смішно? А мені здається, не дуже. Капуста в раціоні наших громадян займає дуже серйозну позицію”, – так перший віце-прем’єр-міністр України Микола Азаров вчив сьогодні українських журналістів як правильно висвтілювати проблему зростання цін на продукти харчування. Сам Азаров визнає, ціни знизилися окрім капусти лише на цукор, ймовірно через те, що на ці продукти зараз сезон збору урожаю, але на більшість інших позицій такої позитивної динаміки немає.

Урядовці покладають провину за це на посередників. Мовляв, якщо виробники продають олію за 6 - 7 гривень, то на прилавках магазинів вона з’являється за 10. Це питання, за словами Азарова, слід адресувати місцевій владі, котра має право вводити декларування цін і встановлювати граничний рівень торгової надбавки. Реагуючи на закиди щодо ручного керування економіко. Азаров каже, що уряд діяв логічно і правильно, мовляв, інакше наслідки були б значно гіршими.

Окрім цього найактуальнішого питання Кабімн на засіданні ухвалив і низку інших рішень, зокрема, кадрових. Вони власне і дали впевненість у тому, що Партія регіонів таки визначилася брати депутатські мандати, бо сьогодні звільнили з урдової роботи тих людей, які порйшли до Верховної Ради.

Зокрема, Кабмін звільнив генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту “Укрзалізниці” Володимира Козака, президента Національної енергогенерувальної компанії “Енергоатом”, гендиректора концерну “Укратомпром” Андрія Деркача та президента НАК “Енергетична компанія України” Ігоря Глущенка. Крім того, у зв’язку з обранням народними депутатами звільнено з посад керівника апарату прем’єр-міністра Сергія Льовочкіна, першого заступника міністра Кабінету міністрів Олену Лукаш та заступника міністра Кабінету міністрів Андрія Кравця, заступника міністра юстиції Інни Богословської.

Інші члени уряду, які також пройшли до парламенту, згідно з постановою ЦВК можуть виконувати свої обов’язки аж до того часу, поки цей Кабімн не складе своїх повноважень перед новобраною Радою.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG