Спеціальні потреби

Світовий Банк підтримає розвиток сільського господарства


На спільному засіданні Світового Банку та Міжнародного Валютного Фонду, що відбувається цими днями у Вашингтоні, президент банку Роберт Зелік заявив, що найважливішим завданням його організації на найближчий час буде підтримка сільськогосподарських проектів, особливо в бідних країнах світу. За його словами, в той час як 75% бідних людей світу живуть у сільській місцевості, лише 4% міжнародної допомоги, направляється у ці райони.

За словами Роберта Зеліка, світовий торговий оборот зріс більше ніж вдвічі з 1990-го року, відкривши нові можливості для багатьох країн, та зменшивши ціни на товари та послуги. Але нові ринкові умови, за словами Зеліка, повинні тепер враховувати потреби бідних країн і відповідати екологічним вимогам.

Роберт Зелік зазначає: “Глобалізація відкриває для нас неймовірні можливості. Але разом з тим, зубожіння та забруднення довкілля залишаються серйозними проблемами. І найбільше від цього страждають найбільш уразливі категорії людей – жінки у країнах, що розвиваються, сільське населення, африканці та їхні діти”.

На зустрічі з журналістами Зелік заявив про намір Світового Банку виділити три з половиною мільярда доларів для Асоціації міжнародного розвитку. Ця організація надає допомогу та безвідсоткові кредити для більше ніж 80 найбідніших країн світу.

Роберт Зелік: “Це завдання нашого банку, сприяти глобальному розвитку, долати бідність, забезпечувати бережне ставлення до довкілля, а також створювати надію та нові можливості для людей”.

Зелік закликав країни донори, збільшити допомогу для країн на шляху розвитку. Роберт Зелік відзначив перші сто днів роботи на посаді президента Світового Банку. Цими днями він представить стратегію і майбутній курс очолюваної ним організації, членами якої є 185 країн світу.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG