Спеціальні потреби

Талібські бойовики погрожують вбити заручників


Талібські бойовики продовжили крайній термін переговорів щодо звільнення 23 громадян Південної Кореї, яких від четверга утримують у заручниках в Афганістані.

Відтак таліби дали офіційним особам Південної Кореї та Афганістану додаткові 24 години, щоб виконати їхні вимоги. Бойовики вимагають звільнення 23 талібських в'язнів в обмін на південнокорейських заручників. У противному випадку таліби погрожують вбити полонених.

Речник Міністерства внутрішніх справ Афганістану каже, що уряд країни робить все можливе для того, щоб звільнити південнокорейців та німецького полоненого, захопленого тиждень тому. Представник Талібану підтвердив, що німецький та чотири афганські заручники живі.

Від Німеччини таліби вимагають виведення з території Афганістану трьох тисяч солдатів німецького контингенту. Канцлер Німеччини Анґела Меркель уже заявила, що її уряд не поступиться шантажу. Тим часом південнокорейські офіційні особи попереджають своїх громадян, що подорожі до Афганістану без спеціальних дозволів каратимуться штрафом та ув'язненням.

XS
SM
MD
LG