Спеціальні потреби

Проблема торгівлі людьми залишається актуальною


Державний департамент Сполучених Штатів опублікував щорічний звіт про стан торгівлі людьми у світі. До списку країн, які потурають продажу живого товару, США занесли кілька своїх союзників в Арбському світі, зокрема такі країни як Бахрейн, Кувейт, Оман та Катар. Найгіршими країнами у цьому відношенні Сполучені Штати вважають Іран, Бірму, Кубу, Північну Корею, Саудівську Аравію, Узбекістан, Алжир, Малайзію та ряд інших держав. Звіт представила пресі сама Державний секретар США Кондоліза Райс:

“Незважаючи на певні успіхи, є і погіршення. У цьому документі наведені докази того, що винні у торгівлі не отримують належного покарання. У деяких випадках, в країнах з великою проблемою торгівлі людьми, всього кілька осіб було покарано. Так не може і не повинно бути.

Щоправда, незважаючи на серйозні занепокоєння ситуацією загалом, цьогорічний звіт подає надію. Наприклад, Грузія, Угорщина, Словенія та Ізраїль зробили значний поступ у боротьбі з цією проблемою. Також позитивні кроки зробили Тайвань, Індонезія, Бразилія, Болівія, Перу та Ямайка. Де б ми не протистояли торгівлі людьми, США готові співпрацювати з нашими партнерами по всьому світі аби виправити ситуацію”.

Україна потрапила до групи країн, уряди яких не повністю виконують мінімальні стандарти боротьби з торгівлею людьми. Державний департамент США вважає, що минулого року Україна не зробила достатньо для виправлення ситуації. Експерти Держдепу визначають Україну як джерело та транзитера живого товару.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG