Спеціальні потреби

Охочі до випивки у товаристві заробляють більше


На користь тих, хто полюбляє вживати у товаристві алкогольні напої, свідчать результати опитування восьми тисяч пересічних американців, які займаються підприємництвом, або просто працюють у різноманітних сферах економіки. Виявляється, шанувальники міцних напоїв здатні краще заробляти! Такого висновку дійшли керівники дослідження, доктори економічних наук університету штату Каліфорнія у місті Сан Хосе – Бетані Пітерс та Едвард Стрінґгам.

Науковці кажуть: “Результати свідчать, що питущі заробляють більше, і наша гіпотеза така: вони, завдяки товариським балачкам, утворюють кращі мережі для соціального спілкування. Із збільшенням кількості знайомих збільшується й число потенційних покупців, клієнтів, працівників. Звісно, що таке здатне підвищити ваші прибутки”.

Чому шанувальники міцних напоїв заробляють більше від непитущих? Одне з пояснень, кажуть дослідники таке, що люди, які випивають у товаристві зі своїми колегами, мають тенденцію швидше просуватися кар’єрною драбиною через кращі контакти з “потрібними” людьми.

Чоловік, наприклад, якщо хоч раз на місяць проводить дозвілля з приятелями у барі, то вже, згідно із статистикою, приносить додому на 7% більше від інших. А у жінок – ще простіше! Незалежно від того, ходять вони до барів чи ні, платня представниць прекрасної статі, які не цураються у товаристві вина або коктейлів, вища від заробітку їх непитущих подруг.

Едвард Стрінґгам говорить: “Жінки, які вживають міцні напої, заробляють на 14% більше від тих, хто зовсім не вживає алкоголю. І не йдеться про те, що їм конче потрібно для цього ходити до барів. З усього видно, що прибуток жінки від цього не залежить. Просто, якщо вона випиває у барі або деінде, то заробляє на 14% більше”.

Нині в Америці, встановлювати та утримувати бізнес-контакти між діловими людьми допомагає комп’ютерна мережа. NetworkingForProfessionals.сom може за бажанням зробити вас учасником неформальної бізнес-зустрічі у значній кількості американських міст. Там можна обмінятися візитівками з іншими підприємцями і взагалі поширити коло своїх ділових знайомств.

За результатами проведеного нещодавно організацією Ґоллап опитування, у родинах, де достаток вище середнього, питущих найбільше – 82%. У родинах же із середнім достатком – 64% пересічно споживають за тиждень чотири з половиною келихи вина, або напоїв, у яких міститься унція 40% алкогольного виробу.

Утім найдавнішими у людському суспільстві вважають традиції вживання у товаристві вина. Монреальська компанія “Корк та Карма” навчає у канадській провінції Квебек добрих манер тих, хто надає перевагу вину.

Червоне вино містить на 20% більше антиоксидантів, аніж біле. У ньому також знайшли необхідну для людину речовину – ресвератрол, яка сприяє лікуванню раку, посилює вашу імунну систему і навіть збільшує тривалість життя”.

Виникає запитання: а як же бути із стереотипним твердженням про ніби-то шкідливість алкоголю. Своїм досвідом з приводу цього ділиться кардіолог Френк Накано, який викладає у Медичній школі імені Дейвида Ґеффрена, у місті Лос Анджелес:

“З погляду серцево-судинної медицини, вживати алкогольні напої у поміркованих кількостях навіть корисно. Це вже не однократно доводить статистика. Скорочується кількість випадків міокардиту, чи серцевих нападів. У тих, хто помірно вживає алкоголь, зменшується вірогідність інсульту. Однак, якщо людина починає зловживати спиртним, то, скажімо, у жінок від цього може статися крововилив у мозок, чого за поміркованих доз вживання алкоголю не трапляється”.

Отже висновок експертів такий: здоров’ю алкогольні напої не шкодять, якщо їх вживати помірковано, не перевищувючи своєї норми.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG