Спеціальні потреби

Найменша дитина народилася у Маямі


Цими днями медики виписали з лікарні передчасно народжене немовля на ім'я Амілія Саджа Тейлор. Лікарі вирішили, що вона достатньо добре почувається для того, аби тепер вже батьки про неї піклувалися.

Можливо в це важко повірити, але коли Амілія Саджа Тейлор народилася, її ступня була завбільшки нігтя, а тіло розміром у кулькову ручку. Немовля народилося торік у жовтні після всього лише 21 тижня та 6 днів перебування в утробі матері. Її вага була 283 грами, а довжина тіла 24 сантиметри.

Після чотирьох місяців проведених у лікарні для немовлят у Маямі, Амілія важила два кілограми, а тіло виросло до 39 сантиметрів. Її лікар говорить, що дитина народилася з невеликою гематомою у мозку і респіраторними проблемами. Але немовля прагнуло жити.

У середньому дитина в утробі матері перебуває 38 – 40 тижнів. Фахівці з питань новонароджених дітей говорять, що досить небагато плодів виживає, якщо вони народжуються до 24-го тижня вагітності. Адже кожен додаковий тиждень збільшує шанси на виживання. Розвиток легенів є першою критично-важливою стадією дозрівання плоду. Але в той час, як Амілія має певні проблеми з диханням, лікарі кажуть, що це – ненадовго.

Батьки Амілії щодня записували прогрес в її розвитку, щоб одного дня, коли вона виросте, сама дізналася про те, яким складним виявися її прихід у цей світ.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG