Спеціальні потреби

У Мінеаполісі проходить виставка мотоциклів


Хоча мотоцикли не такий популярний спосіб пересування як автомобілі, прихильників двоколісних коней у світі вистачає. Лише у Сполучених Штатах, за даними Ради мотоциклетної індустрії, за рік продається понад мільйон сто тисяч нових мотоциклів.

Мешканці 30-ти американських міст мають змогу побачити найостанніші моделі на 26-й міжнародній виставці мотоциклів. Зараз виставка проходить у Мінеаполісі, а перед тим її експонати були виставлені у Нью-Йорку.

На пересувній виставці представлені усі можливі види мотоциклетного транспорту. Загалом свою продукцію показують 17 виробників із різних країн світу. Цьогорічна виставка найбільша у світі за кількістю мотоциклів. Шведська компанія “СТЕК” представила на шоу, за словами її інженерів, найбільший у світі мотоцикл-монстр вагою майже 1700 кілограмів. Шведи ж зробили мотоцикл вагою лише у понад один кілограм.

Тут же можна побачити найшвидкісніший мотоцикл у світі, який більше схожий на капсулу. Важелі управління цієї машини такі самі як у літака винищувача F-16. А спеціальна кнопка викидає парашут гальмування на високій швидкості. Минулого року цю машину вдалося розігнати до швидкості 560 кілометрів за годину.

Поряд із великими мотоциклами виробники італійських мопедів “Веспа” представляють новий триколісний малогабаритний мотоцикл. Що особливого у цьому мопеді, так це два передні колеса, що добре для користувачів, оскільки ця машина гальмує дуже швидко, більш стабільна на поворотах, краще маневрує у складних умовах, як от під час дощу, чи на піску. На даний момент це лише єдина технологія у світі.

Новинки зі світу мотоциклів не єдина розвага на міжнародній виставці. Відвідувачі мають змогу побачити трюки у виконанні професійних гонщиків. Щороку міжнародну виставку мотоциклів відвідує понад півмільйона людей.

XS
SM
MD
LG