Спеціальні потреби

В Українi нарешті появилася коаліція


«Я хочу оголосити, що на цю хвилину коаліція демократичних сил в складі Нашої України, БЮТ та Соціалістичної партії створена.»

Так в парламенті оголосили про першу в історії України парламентську коаліцію, якій тепер належатиме більша частина влади в країні. Без п’яти хвилин прем’єр Юлія Тимошенко налаштована на жорстку розмову з потенційною опозицією, в якій опинилися комуністи та найбільша фракція – регіони України.

Самі регіонали доволі скептично налаштовані стосовно того, як довго проіснує така коаліція. Спочатку вони намагалися довести те, що під коаліційною угодою немає достатньої кількості підписів. Через це у відділі кадрів Верховної Ради навіть сталася невеличка бійка.

«Ряд наших представників фракції пішли перевірити. Вони побачили навпроти цілого ряду граф пропуски. Мені здається, що за таких обставин, частина просто будуть технічними. Зрозуміло, що там хтось ще має підписати, але це вже викликало сумнів, чи не має просто елементарного такого ставлення, ви знаєте, до депутатського підпису, яким затверджується, по суті, керівництво країни, як до елементарної формальності, як факсимілія, чи хтось із секретаріату ставить їх як попало...», - зазначив Тарас Чорновіл.

Але найбільше нових опозиціонерів дивує дует Тимошенко-Порошенко, які знову всядуться в головні державні крісла і змушені будуть керувати країною разом.

«До сьогоднішнього дня олігархічні групування і корупціонери, ті, які критикували і будували свої виборчі кампанії. Я сподіваюся, що народ ще не забув, хто і кого називав головним корупціонером. А сьогодні виявляється, що головного корупціонера пропонують на голову Верхоіної Ради», - заявив Петро Симоненко.

Натомість помаранчеві мають що святкувати. Вони вчитуються в документ під назвою угода про створення коаліції демократичних сил у Верховній Раді і починають ділити портфелі. Для цього Конституція виділяє ще місяць.

XS
SM
MD
LG