Спеціальні потреби

Українцiв серед загиблих у Лондонi правдоподiбно немає


Серед загиблих у терактах в Лондоні українців немає – це інформація від українських офіційних установ. Водночас у Києві також посилили охорону стратегічних об`єктів та нагляд за ситуацією у транспорті.

Те, що українцiв серед загиблих у британській столиці немає – це інформація від МЗС та Секретаріату президента. Для тих українців, які мають родичів чи близьких у британській столиці, Міністрество закордонних справ відкрило телефонну лінію, за якою можна дізнатися про їх можливе перебування у районах трагедії. Цей номер 238 16 57.

Тим часом в самій Україні силові стурктури взяли під посилену охорону дипломатичні відомства, об’єкти транспортної інфраструктури та підвищеної техногенної, атомної, екологічної небезпеки.

У Міністерстві внутрішніх справ кажуть, що відразу після вибухів у Лондоні українці почали телефонувати до міліції з запитаннями, чи можливі теракти в Україні та інших столицях світу. Центр зв`язків з громадськістю МВС запевняє, що міліція стала пильнішою та посилено заходи, спрямовані на на протидію незаконному обігу зброї та вибухових речовин.

Про посилення антитерористичних груп заявляє і Служба Безпеки України. Зокрема спецслужба посилила контроль у середовищі вихідців із так званих «кризових» країн та за особами, які висловлюють терористичні наміри, або якщо в їх діях є ознаки терористичної діяльності. СБУ твердить, що вжила додаткових заходів, або виявляти діяльність терористичних груп.
Втім, деякі експерти заявляють, що Україні необхідна спеціальна антитерористична служба, яка була б готова і до подолання наслідків можливих терактів.
Український президент за кілька годин після британської трагедії надіслав співчуття Тоні Блеру, і вкотре підкреслив, що всі країни безумовно повинні об’єднати зусилля у боротьбі з тероризмом, який вiн назвав «одним із головних викликів ХХІ століття».

XS
SM
MD
LG