Спеціальні потреби

Українці хочуть, щоб Азарова та молодшого Януковича не пускали до ЄС та США - опитування


Одразу три колишні посли США до України - Білл Міллер, Стівен Пайфер, Джон Гербст, під час круглого стола у Вашингтоні у середу 30-го січня порадили новому керівництву Держдепу утриматися від зустрічей з Віктором Януковичем на найвищому рівні
У п'ятницю Джон Керрі перебрав від Гілларі Клінтон справи керівника зовнішньо-політичного відомства США. Експерти очікують, що з приходом нового Держсекретаря може змінитися політика США щодо деяких країн, в тому числі і щодо України.

Одразу три колишні посли США до України - Білл Міллер, Стівен Пайфер, Джон Гербст, під час круглого стола у Вашингтоні у середу 30-го січня порадили новому керівництву Держдепу утриматися від зустрічей з Віктором Януковичем на найвищому рівні, доки ситуація із станом демократії та дотриманням прав людини в Україні не зміниться.

За словами Стівена Пайфера, оточення Якуковича маніпулює інформацією і навіть короткі незаплановані зустрічі Януковича з Обамою подаються в Україні як повноцінні зустрічі двох президентів. А це не правда, - заявив Пайфер. Біл Міллер, посол США в Україні 93-98-го років вважає, що в Україні діє режим "кримінальної плутократії". В інтерв'ю Голосу Америки, Віце-президент Національного фонду підтримки демократії Надія Дюк заявивала, що деякі урядовці у Вашингтоні не лише виступають за обмеження контаків з українською владою, але й закликають накласти візові обмеження для тих посадовців, які порушують права людини.
83 відсотки з тих, хто проголосував на нашом веб сайті вважають що візові обмеження є ефективним засобом впливу на порушників прав людини. 15 відсотків респондентів з цим не погоджуються, і 2 відсотки вибрали варіант не знаю

Саме про це у рамках нашої рубрики Тема Тижня, Голос Америки запитав у вас наших глядачів. Ми поцікавилися як ви вважаєте, Чи є візові обмеження для в‘їзду у США ефективним інструментом впливу на порушників прав людини в Україні?"

83 відсотки з тих, хто проголосував на нашом веб сайті вважають що візові обмеження є ефективним засобом впливу на порушників прав людини. 15 відсотків респондентів з цим не погоджуються, і 2 відсотки вибрали варіант не знаю.

Протягом тижня своїми думками українці ділилися на сторінці Час-Тайм у соціальній мережі Фейсбук. Процитую лише деякі коментарі, які ми отримали.

"Дуже ефективний інструмент. Підтримую санкції до порушників прав людини!" - пише наш глядач Олег Науменко

"Дуже чекаю такого рішення. Хоча ефективнiше було б ще й заморозити їх банкiвськi рахунки, щоб охолодити знахабнiлi голови, бо вже хочеться на весь свiт волати - рятуйте" - пише Галина з Берліна.

"Запроваджувати терміново, в т.ч. для членів їх родин. І переконати партнерів з ЄС та інших демократичних країн підтримати це рішення солідарно" - закликає Євген Ясінський зі Льова
Голосування на сторінці Час-Тайм на Facebook
Голосування на сторінці Час-Тайм на Facebook

За результатами опитування, у якому протягом тижня взяли участь майже 500 осіб, переміг варіант "заборонити вїзд до США та країн ЄС усім чиновникам та їх родичам"
Ми також запропонували користувачам Facebook назвати імена конкретних українських урядовців до яких, на їх думку, варто застосувати візові обмещення.

За результатами опитування, у якому протягом тижня взяли участь майже 500 осіб, перше місце посів варіант - Заборонити вїзд до США та країн ЄС варто «всім чиновникам та їх родинам.

Друге "місце" отримав Микола Азаров та «його родина».

Третім став Віктор Янукович молодший. Чи йдеться про Олександра Вікторовича, чи Віктора Вікторовича – не уточнюється.

Поруч з трійцею лідерів фінішували : президент України, Віктор Янукович, заступник генерального прокурора Рінат Кузьмін, та суддя Родіон Кірєєв.

Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG